Cześć Kochani, 

może już zauważyliście, że zmianie uległa nazwa bloga. Pozbyliśmy się „blogspot” i teraz możecie nas wyszukać pod adresem: 

www.odinspiracjidorealizacji.com 

Mała zmiana ale dla nas bardzo ważna. Sama nazwa bloga jest długa a dodanie jeszcze blogspot sprawiało, że nie raz nie chciało nam się jej wpisywać 😀

______________________________________


Jednym z noworocznych postanowień jest wprowadzenie nowej tematyki na bloga. Ma być więcej wpisów lifestylowych, więcej o nas i dla nas matek a także trochę o dzieciach. W naszym przypadku o jednym dziecku 😀 Mam też nadzieję, że częściej podzielę się z Wami sprawdzonymi przepisami i odkryciami w kuchni. Odkąd Mikołaj przyniósł nam robot kuchenny pod choinkę to się rozkręcam kulinarnie.

Nowe wpisy będą tylko wtedy gdy będzie o czym pisać, nic na siłę. Chcemy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami, pokazać z czym spotykamy się na co dzień. 

Jako młoda mama (wciąż tak o sobie myślę, mimo, że niektórzy uwarzają inaczej) chcę opisać Wam jak ciąża i pojawienie się Leona zmieniło moje życie. Możecie spodziewać się kontrowersyjnych zdjęć z czasu ciąży! Ale bez obaw będę ubrana 😉Podzielę się z Wami moimi sposobami na trudy macierzyństwa. Wszystko to z przymrużeniem oka. Jestem z tych bardziej wyluzowanych mam, które nie przeżywają każdego kataru i nie gotują dziecku codziennie zupek. Przecież te ze słoiczka też są dobre 🙂 

______________________________________

Cały czas możecie spodziewać się wpisów z DIY. Chętnie pokażemy Wam jak zrobić coś samodzielnie, nie wydając przy tym fortuny. Już niebawem na blogu pojawi się wpis, w którym zobaczycie nasz nowy a może stary stół z historią miłosną w tle, odnowiony fotel i masę innych projektów.


W nowym roku mamy znów głowę pełną pomysłów. Mamy nadzieję, że choć część z nich uda nam się zrealizować. 

Jeśli chcielibyście aby na blogu pojawiły się też inne tematy to koniecznie dajcie znać w komentarzach. 

pozdrawiamy serdecznie 

Ania i Michał