Przdpokój, weranda czy przedsionek.. jak nazywasz miejsce gdzie zostawiasz kurtkę? Nieważne, ważne by to miejsce spełniało swoje zadanie.. 


To miejsce widzieliście przy okazji wpisu z instrukcją wykonania wieszaka na kurtki. Post na ten temat znajdziecie TUTAJ. Od tamtego czasu nieco się tutaj zmieniło ale nie na tyle bym mogła powiedzieć, że lubię to miejsce w naszym domu. 

Oprócz wieszaka DIY mamy tutaj praktyczne siedzisko z szufladami na kapcie i szaliki. Siedzisko idealnie pasuje do wnęki, która została po drzwiach. Wystaje minimalnie dzięki czemu nie przeszkadza w swobodnym przemieszczaniu się po korytarzu. Mimo, że całość do siebie pasuje to ciągle czegoś mi brakuje. Czego? No właśnie. Zastanawiam się nad powieszeniem dekoracji na ścianie po lewej stronie wieszaka. Co o tym myślicie? Dekoracja musi być płaska gdyż na tą ścianę otwierają się drzwi.

wieszak – DIY, siedzisko – we are home, poduszka – Elsa (zygzaki), poduszka II – Wajnert, latarnia – fajnedonice.pl, futrzak – tkanina na metry.

Pozdrawiam Ania