Neutralna baza w łazience w postaci jasnych płytek oraz białych ścian daje mnóstwo możliwości. Dzięki zastosowaniu tego triku możemy zmieniać dekoracje, tekstylia i akcesoria łazienkowe i bawić się kolorami, gdy tylko najdzie nas na to ochota.

W mojej łazience są płytki z marmurowym wzorem i ściany w kolorze białym. Neutralna baza pozwala mi bawić się kolorami. Mogę wybrać dodatki w każdym kolorze – błękitnym, zielonym, a nawet żółtym. Tym razem postawiłam na delikatny róż!

Delikatny odcień różu nadaje przytulny i ciepły charakter tej łazience. Możemy pomalować nim ściany, wybrać płytki w tym kolorze, jednak jeśli lubimy od czasu do czasu coś zmienić to zdecydowanie polecam skupić się na dodatkach.

Różowy wazon i kryształową świeczkę kupiłam w Leroy Merlin. Wazony są w kilku rozmiarach i kształtach, różnią się też odcieniem. Bukiet jest z JYSK. W sklepie nie wyglądał zachęcająco, jednak wystarczyło go odpowiednio uformować, by nabrał odpowiedniego kształtu.

Ręczniki w kolorze pudrowego różu są ze sklepu florina.pl. Zawsze kupuję całe zestawy ręczników, tak by nie mieszać ze sobą różnych kolorów w łazience. Lubię, gdy wszystko do siebie pasuje, dlatego jeśli ręczniki kąpielowe są w kolorze różowym, to do rąk i twarzy także.

Akcesoria i dekoracje w kolorze różowym możecie znaleźć w sklepach stacjonarnych, ale także online. Poniżej kilka propozycji, które znalazłam w sieci.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Wpis zawiera lokowanie produktów oraz linki afiliacyjne.