Chciałabym zaprosić Was na wpis z serii „siła detali”. Pozornie niewidoczne a potrafią odmienić wnętrze. To właśnie detale… a dziś o tapecie. 

_______________


Dawno nie publikowałam wpisu z serii „siła detalu”… przyznam się, że odsunęłam go na bok ze względu na kwietniowe wpisy o recyklingu 🙂 Kwiecień za nami więc możemy wrócić do normalnego rytmu i cyklicznych wpisów. 

Dziś pokażę Wam jak prosty zabieg zmienił wygląd pokoju dziewczynki. Tapetowanie bo o tym mowa dziś jest banalnie proste, dzięki wysokiej jakości produktom możemy to zrobić samodzielnie. Ilość wzorów jest tak ogromna, że czasem trudno się zdecydować 🙂 

Od razu uspokajam – nie spodziewamy się córki! 😉 Jesteśmy gościnnie u mojej siostry, Asi. Więcej zdjęć z jej pięknego domu znajdziecie na jej profilu na Instagramie, o tutaj >>> nasze.kilka.metrow 

Pokój, w którym przeprowadziłyśmy małą metamorfozę to bawialnia, która mieści się na parterze domu. Asia może wykonywać codzienne obowiązki mając na oku córeczkę. 

Tak pokój wyglądał przed:

A tak wygląda teraz:


Ten jeden zabieg sprawił, że pokój stał się bardziej przytulny i ciekawy. Pusta ściana jest teraz kolorowa i o wiele atrakcyjniejsza. Asia chce wprowadzić jeszcze kilka dekoracji do tego pokoju, takich jak np. obrazki na ścianę.

Tapeta, którą wybrała Asia jest ze sklepu wydrukidladomu.pl Możecie ją znaleźć tutaj tutaj >>> tapeta w kwiaty.  


Jak się Wam podoba ta mała zmiana? 


Pozdrawiam Ania