Zbliża się lato i większość z nas… a przynajmniej Ci, którzy lubią aranżację wnętrz i wszelkiego rodzaju dekoracje.. myślą o aranżacji tarasu, balkonu czy ogrodu. Nic więc dziwnego, że w sklepach pojawiły się już nowe kolekcje mebli i dodatków do ogrodu.14 maja miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez JYSK w Sopocie. Oprócz wartościowych warsztatów uczestnicy mogli zobaczyć letnią kolekcję mebli i tekstyliów marki. Ale po kolei 🙂 

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus.

WARSZTATY

Pierwsza część warsztatów należała do Oli Foryś, którą pewnie znacie z Instagrama. Jej konto to @wild.rocks

Druga część warsztatów z Michałem Wesołkiem (@wes.mw), Adrianem Wernerem (@adrianwerner) oraz Maćkiem Wróblewskim (@maciekthecreator) dotyczyła fotografii mobilnej. Dla mnie ta część warsztatów była niezwykle inspirująca. Zyskałam sporą dawkę praktycznej wiedzy, którą mogę spożytkować by lepiej prowadzić profil na IG.

JYSK

W całym tym dniu niezwykłe wrażenie wywarła na mnie marka JYSK. Począwszy od mebli, dodatków ale także samych organizatorek tego spotkania. Od razu wiesz czy dana osoba czuje klimat wnętrzarski czy tylko pracuje w danej firmie 🙂 Dziewczyny ode mnie mają ogromny szacun za fantastyczne przygotowanie całej imprezy.

Małe Molo to miejsce, w którym odbywały się warsztaty. Wyniesiono wszystkie meble i zastąpiono je produktami marki JYSK. Efekt? MAGIA! Myślę, że właściciele powinni wyciągnąć lekcję z tego dnia J Restauracja znajduje się tuż przy plaży, z tarasu schodzicie od razu na piasek J Meble JYSK wpasowały się w klimat tego miejsca. Lampiony, dywaniki, leżaki… to wszystko nadało temu miejscu fantastycznego uroku.Ponieważ warsztaty dotyczyły fotografii mobilnej zdjęcia są wykonane moim smartfonem. Efekt? Myślę, że lustrzanka zrobiłaby to lepiej ale będę pracowała nad tym by móc wykorzystywać na blogu także zdjęcia z telefonu 🙂


Na koniec zestawienie kilku przedmiotów, które najbardziej mi się podobają w kolekcji JYSK.

1, 2, 3, 4, 5, 6,