Z okazji zbliżających się świąt….

________

Kochani z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Wam tradycyjnie zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych.
 
Życzymy Wam także aby Wasze marzenia się spełniły a droga do realizacji planów była prosta 🙂 By codzienność była przyjemnością a nie smutnym obowiązkiem.

Życzymy Wam także by przy Waszym boku zawsze była osoba, która Was rozumie i wesprze gdy będziecie tego potrzebować.

Życzymy Wam Wesołych Świąt! 

Odkąd pamiętam marzyłam o rodzinnej sesji świątecznej z czerwonym samochodem. Najpierw nie miałam rodziny, później nie było czerwonego samochodu 😀 
W tym roku moje marzenie się spełniło 🙂 Prawdziwa zimowa sesja! Nawet śnieg spadł właśnie tego dnia. 

Czerwony samochód to nie typowe amerykańskie auto, które zazwyczaj widzimy na podobnych sesjach. To polski Fiat 125p pickup. Dzięki uprzejmości mojego szwagra mogliśmy wykorzystać go do zdjęć 🙂 Czasem wystarczy trochę się rozejrzeć by dostrzec w otaczających nas rzeczach potencjał. 

Cudowne zdjęcia zrobiła Asia, która bardzo lubi plenery. Ja jej się nie dziwię. Mają w sobie więcej naturalności niż sesje w studio. Choćbyśmy nie wiem jak się starali studio to zawsze będzie studio. 

Pewnie powiecie, no tak ale trzeba się też ubrać tak by wszystko do siebie pasowało. Zgadzam się! Nasze stylizacje powstały w 10 minut 😀 Tylko czapki kupiliśmy wcześniej (dział męski Terranova, 25 zł). Michał i Leon nie mieli problemu ze stylizacjami.  M miał sweterek z zimowym motywem a Leon czerwoną kurtkę i koszulę w kratkę. Gorzej było ze mną. Jak typowa kobieta nie miałam się w co ubrać. I wiecie co? Pożyczyłam sweter od taty 🙂 

Fajnie gdy nasze marzenia się spełniają. Często potrzebna jest do tego pomoc innych. Cieszę się, że otaczają mnie pozytywni ludzie, dzięki którym życie jest piękniejsze.