Pomysł na prezent dla mężczyzny zwykle nie przychodzi szybko, zazwyczaj mamy problem co kupić tacie, bratu czy mężowi. Dziś mam dla Was pomysł na prezent np. dla męża.


Odkąd pamiętam wybór prezentu dla mężczyzny stanowił dla mnie problem. Nigdy nie wiedziałam co tak naprawdę ucieszyłoby mojego tatę, szwagra czy nawet męża. W tym roku też długo zastanawiałam się co Michał chciałby dostać od Mikołaja 😉 Wiecie z mężczyznami jest tak, że ONI WSZYSTKO MAJĄ, tak przynajmniej mówią gdy pytam co chcieliby znaleźć pod choinką. Z drugiej strony, gdy już uda mi się wydusić z męża o czym marzy to zwykle jest to jakiś gadżet, którego nawet nie wiem gdzie szukać a o parametrach nie wspomnę ☺ 

W tym roku udało mi się podejść go już wcześniej. Obserwowałam, zagadywałam i w końcu się udało! Wiem co podarować mu na święta. Będzie to golarka!


Dlaczego wybrałam golarkę REMINGTON XR1570 ULTIMATE?

Przede wszystkim dlatego, że spełnia wymagania mojego męża. Wirujące głowice i wyjątkowe ostrza LiftLogic zastosowane w golarce to jeszcze dokładniejsze golenie, dedykowane skórze wrażliwej. Dzięki zastosowaniu głowicy ComfortSpin skóra jest mniej podrażniona po goleniu. Golarka Remington dopasowuje się do konturów twarzy i zapewnia perfekcyjne golenie.
Golarkę znajdziecie pod tym linkiem: ZOBACZ.

Gdzie ją kupiłam?

Golarkę kupiłam w sklepie NeoNet gdyż miałam możliwość skorzystania z rabatu. Wiecie, że przy zapisaniu się do newslettera pierwsze zakupy możecie zrobić nawet do 50 zł taniej?! Przed świętami warto zrobić zakupy gdyż sklepy oferują często dostawę gratis albo ciekawy system ratalny. W NeoNet mają odroczoną pierwszą ratę.

NeoNet to jeden z naszych ulubionych sklepów z RTV i AGD. Konkurencyjne ceny, ogromny asortyment i kompetentna obsługa.


Jeśli jeszcze nie wiecie co kupić swojemu partnerowi to zajrzyjcie do sklepu NeoNet gdzie na specjalnej podstronie znajdziecie inspiracje prezentowe wg. kwoty, osoby czy typu urządzenia.

Prezentownik znajdziecie > TUTAJ.

Pozdrawiam Ania