Sztuczne choinki wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwolą cieszyć się drzewkiem przez wiele długich lat. Zobacz dwadzieścia produktów dostępnych w sklepach online.

Sztuczne drzewka wyglądają pięknie. Mamy możliwość wybrania modeli o symetrycznym kształcie lub takich, które do złudzenia przypominają żywe choinki. W ofertach sklepów dostępne są drzewka zielone, ośnieżone, z szyszkami czy z już przewidzianymi lampkami LED.

Spotkałam się z opinią, że w rzeczywistości sztuczne drzewko nie wygląda tak, jak jest prezentowane na zdjęciach. Pamiętajmy jednak o prawidłowym przygotowaniu choinki. Najpierw należy rozłożyć wszystkie gałęzie odchodzące od głównego pnia, a następnie każdą mniejszą gałązkę odgiąć w różnych kierunkach. Takie działanie sprawi, że drzewko się zagęści.

W ubiegłym roku nagrałam dla Was film, na którym rozkładam moją choinkę. Nadal możecie go znaleźć na moim Instagramowym profilu @odinspiracjidorealizacji.

W związku z nadchodzącymi świętami wybrałam dla Was 20 różnych modeli drzewek, które według mnie zasługują na uwagę:

Ja kupiłam model Noel Mix PE od wieczniezywechoinki.pl o wysokości 270 cm. Choinka wygląda niemal jak żywa. Z perspektywy czasu żałuję jedynie, że nie zdecydowałam się na wyższe drzewko.

Wpis zawiera linki afiliacyjne.

Cieszę się, że porady, które publikuję na blogu i Instagramie pomogły Ci urządzić mieszkanie lub odnowić meble. W podziękowaniu możesz postawić mi wirtualną kawę: KUP KAWĘ