3..2…1 start! Mamy jesień. Czy to oznacza, że już koniec ze spędzaniem czasu na dworze? A może by tak przedłużyć to co sprawia nam przyjemność i nie tłumaczyć się nową porą roku? 


    Nie cierpię tej otoczki wokół zmiany pory roku. Przyszła kalendarzowa jesień ale wciąż jest ciepło i słonecznie. Możemy marudzić, że lato minęło albo cieszyć się z tego co mamy 🙂 Wybieram drugą opcję.

    Jesień w Polsce ma dwa oblicza – czasem jest pięknie, słonecznie, liście na drzewach przypominają złoto, a czasem jest szaro-buro a z nieba pada deszcz. Na szczęście mamy piękną złotą jesień bez deszczu dlatego póki co korzystamy między innymi z naszego tarasu. Jak wiecie nie mamy zadaszenia dlatego wraz z pojawieniem się pierwszych opadów będziemy zmuszeni schować meble, dywan i dekoracje.

    Letnią odsłonę tarasu mogliście zobaczyć w lipcowym wpisie: TEGOROCZNA ARANŻACJA TARASU. Zmieniło się ustawienie mebli, zniknęły żagle przeciwsłoneczne, pojawiły się nowe dekoracje. Choć nowe to niewłaściwe słowo, ponieważ wszystkie mogliście już wcześniej widzieć w naszym domu 🙂 Meble sprawdzają się bardzo dobrze. Gdy pamiętam chowam je pod pokrowiec przeciwdeszczowy. Zdarzyło mi się jednak, że o tym zapomniałam i stały na tarasie podczas deszczu. Na szczęście tkanina jest jakby lekko wodoodporna i nie były mocno zmoczone. Słońce szybko je wysuszyło.

    Możecie skorzystać z kodu OIDR by uzyskać 10% rabatu na cały asortyment na beliani.pl.

    Poduszki w kolorze beżowo-czarnym mam od dawna i sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz (room99.pl). Bambusowe lampiony lepiej chować przed deszczem (millihome.pl). Suszone rośliny, które widzicie w wazonie przywiozłam z wakacji na Minorce. Nie mam pojęcia co to za roślina ale wygląda ciekawie. Na tarasie nie mogła zabraknąć wrzosów. Pomiędzy wrzosami są kapusty ozdobne, które dopełniły całą kompozycję.


    Przygotowałam kilka inspiracji produktowych w najmodniejszych kolorach tej jesieni – karmelowym, cynamonowym i oliwkowej zieleni. Sprawdzą się zarówno na tarasie jak i w salonie czy sypialni. 


Linki do produktów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Z kodem „OIDR” otrzymacie 10% rabatu

na zakup świec i wosków w sklepie vera-young.pl.

Pozdrawiam Anna