Kiedy odnowiliśmy balkon zastanawiałam się jak go urządzić przy niewielkim nakładzie finansowym. Zobaczcie jak wygląda… 

Do aranżacji balkonu wykorzystałam rzeczy, które miałam w domu. W tym roku nie chciałam inwestować w nowe meble. Szukałam krzesła hamakowego ale nie udało mi się znaleźć czarnego, które sobie tutaj wymarzyłam więc odpuściłam. 

Do aranżacji mini strefy relaksu wykorzystałam drewniany leżak kupiony rok temu na allegro. Wcześniej stał na dużym tarasie ale o ile kojarzycie z instagrama zrobiliśmy tam porządek, rozebraliśmy barierki i czekamy na firmę od wylewek betonowych. Niestety firma nie przyjechała w ciągu dwóch tygodni jak było ustalone i zostaliśmy bez tarasu :/ Tym samym budowa konstrukcji pod zadaszenie jest wstrzymana i prawdopodobnie przesunie się do wiosny 🙁 Już nawet się nie złoszczę. Tak widocznie miało być. 

Wracając do małego tarasu. Oprócz leżaka postawiłam tam kosz, na którym stawiam tacę i w ten sposób mam mini stolik. Docelowo chciałam tutaj ten industrialny stolik, który ostatnio Wam pokazywałam (tutaj: /2018/08/diy-industrialny-stolik-ze-starego-taboretu) ale tak się spodobał mojej szwagierce, że jej go podarowałam a sobie zrobię nowy 🙂

Jedynym nowym zakupem jest girlanda żarówkowa, którą znalazłam w Home&You. Zrealizowałam przy okazji moją kartę podarunkową 🙂 Taki zakup mi się podoba 😀 Girlanda jest chyba z nowej kolekcji więc powinna być nadal dostępna (TUTAJ). Niestety nie mamy jeszcze gniazdka na balkonie (będzie 🙂 ) i minusem takiego rozwiązania jeśli chodzi o oświetlenie jest fakt, że musimy podłączać kabel do gniazda w domu.

Koc jakiś czas temu lekko zmodyfikowałam dodając czarne chwosty. Pamiętacie jak je zrobić? Jeśli nie to zajrzyjcie do tego wpisu: /2016/10/diy-jak-zrobic-chwost. Koc SHINY 130×160 cm. W gazetce promocyjnej widziałam, że jest teraz za 19,99 zł.

koc- Agata Meble, girlanda żarówkowa – Home&You, leżak – allegro, 

kosz – staroć, dzbanek – ikea, szklanki –Krosno,  taca -Pepco


Jak tam Wasze balkony? Odpicowane czy podobnie jak nasz wciąż w trakcie realizacji? 🙂
Pozdrawiam Ania