W naszym salonie co jakiś czas zachodzą mniejsze lub większe zmiany. Jak jest aktualnie? Zobaczcie… 


Przyszła jesień a wraz z nią chęć na zmiany w salonie. Za oknem czasem słońce a czasem deszcz. Dni są często ponure a ja marzę by w domu było jasno. Co się zmieniło? 

Po pierwsze zdjęłam ramki z motywami roślinnymi. Poprzednią aranżację ściany TV możecie zobaczyć w tym wpisie: Motywy roślinne we wnętrzach. Plakaty z liśćmi zastąpiłam minimalistycznymi grafikami, w których przeważającym kolorem jest biel. By ocieplić całość zdecydowałam się także na surowe drewniane ramy. 

Nowe plakaty zamówiłam tak jak poprzednio w sklepie posterilla.pl Sprawdzony sklep, z ogromnym wyborem plakatów. Kilka dni przeglądałam stronę by wybrać ulubione plakaty. Ważne jest także to by wybrać grafiki tak by do siebie pasowały 🙂 Mój wybór padł na dwie grafiki przedstawiające kontury kobiety oraz dwa przestrzenne plakaty.

Mój wybór znajdziecie tutaj: 1, 2, 3, 4.


Jak dobrać plakaty? 

Wybierając plakaty, które chcemy powiesić na tej samej ścianie powinniśmy zwrócić uwagę i dopasować je, np.:

– kolorystyką 

– motywem 

Ważne by plakaty nam się podobały i pasowały do naszego mieszkania. Nie chcemy mieć na ścianie TYLKO modnych grafik, prawda?


W salonie pojawił się także nowy fotel w stylu Ludwika oraz podnóżek. To dwa meble, które odnowiłam w ostatnim czasie. Więcej na temat metamorfozy starego fotela opowiem Wam w osobnym poście.

Fenomen małych i uroczych dyń, baby boo, jest dla jednych niezrozumiały a dla innych absolutnie normalny. Ja jestem wśród tych drugich. Mimo, iż moje dynie w ogrodzie nie obrodziły (zero, nic, null!) to mam dwie małe baby boo. Dostałam je od instagramowej znajomej Alicji.

 Wciąż nie udało mi się znaleźć nowych ładnych poduszek lub poszewek w jesiennym klimacie. Gdy już znajduję piękną poduszkę to okazuje się, że kosztuje miliony monet. Nie poddaję się i szukam dalej 🙂

Na koniec mam dla Was niespodziankę. 
____________________________

15% rabat na zakupy w sklepie posterilla.pl. Wystarczy, że wpiszecie w koszyku zakupowym  kod: OIDR15. Kod jest ważny do 31.12.2018 r.

____________________________

Pozdrawiam Ania