Jeśli jeszcze nie udekorowałaś domu na święta i  nie bardzo masz czym, to śpieszę Ci z pomocą. Znalazłam mnóstwo pięknych dekoracji bożonarodzeniowych dostępnych online. 

    Czasu mało, nie ma kiedy pójść na zakupy, a już szukanie dekoracji to totalnie ostatni punkt na liście. Nie martw się! Zrobiłam za ciebie reserch w sklepach online. Wybrałam dwa najbardziej popularne sklepy z dekoracjami dla domu – DUKA i Home&You, tak byś mogła zamówić kilka rzeczy i zapłacić mniej za dostawę 🙂


Linki do produktów: konik, choinka, szklana choinka, gałązka, świeca w szkle, lampki led, patera, kula, lampion, zawieszki 1,2,3, poszewka, świeczka szyszka, lamka gnom.


  • Do szklanego naczynia w kształcie choinki możesz włożyć pierniczki albo gałązki świerku. Przewiąż naczynie czerwoną wstążką by wyglądało elegancko.

  • Światełka, światełka i jeszcze raz światełka, rozwieś je tam gdzie tylko chcesz. To właśnie one dają najwięcej uroku i wprowadzają świąteczny nastrój. Możesz także wybrać lampki w kształcie gnomów i postawić je na parapecie czy kominku

  • Świece ustaw na dekoracyjnej tacy lub kawałki drewna. Postaw trzy w różnych rozmiarach- będzie ciekawiej!

  • Poduszki z motywem świątecznym to kolejne must have. Dzięki nim szybko uzyskasz duży efekt. Zamiast klasycznej czerwieni możesz wybrać stonowaną biel z printem zielonych gałązek. Do tego obrus z tej samej tkaniny i będzie wyjątkowo (Home&You).

    Gnomy, skrzaty – różnie nazywamy te urocze stworzenia. Ponad dwadzieścia rodzajów znajdziemy w sklepie DUKA. Szare, białe, czerwone czy zielone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja postawiłam skrzata przy kominku, a drugiego przed drzwiami wejściowymi do domu 🙂


    Wianki bożonarodzeniowe wykonane są z szyszek, gałązek, a nawet bombek (Home&You). Możesz udekorować nimi drzwi swojego domu lub powiesić nad stołem czy kominkiem. 

    Sklepy online gwarantują dostawę przed świętami (informacja na dzień 16.12.2020 :)) oraz rabaty na kolekcje świąteczne. Warto skorzystać z oferty świątecznej i cieszyć się pięknie udekorowanym domem.